Hakkımızda

Anadolu elektromekanik olarak onlarca yıllık tecrübe bilgi ve deniyim birikimlerimizi çalışma ortaklarımız ile beraber size en iyi hizmeti sunabilme çabası içerisindeyiz.Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir. Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

Anadolu elektromekanik; İmalat satış ve taahhüt işleri yapmakta olup ayrıca havalandırma sistemleri sorunlarınızda çözümler sunmaktayız. Enerji fiyatlarının sürekli yükselmesi, ozon tabakasının yıpranması, bio-enerji alanında alternatif yakıtlara gösterilen ilginin tarımsal üretim dengelerini bozacak gibi görülmesi, bizlerin sektörümüze bakışında misyonumuzu yenileme ihtiyacını göstermiştir. Artık vizyonumuzun ana ilkesi, yaşadığımız yer küreye saygı ilkesidir.

Bu nedenle pazarda yer alacağımız ürünlerin seçimlerinde;

Yüksek enerji verimliliği,
İleri teknoloji,
Akıllı ve şık tasarım,
Çevre ve görüntü kirliliğine üst düzey duyarlılık,
İnsan ve insanın doğa ile dengesini koruma,
Yatırımcıların kısa ve uzun süreli çıkarları,
Yaratıcı fikir ve yeni keşifler önem verdiğimiz unsurlardır.

Sürekli tazelenen bilgi birikimimizi değerli çözüm ortaklarımızla paylaşmak ve onların deneyim ve fikirlerinden yararlanabilmek amacıyla yatırımcılarımızın, mimarlarımızın, projecilerimizin ve uygulamacılarımızın emrinde olmaya devam edeceğiz.


Kirazlıdere Mah. Fevzi Çakmak Cd. No: 21
Çekmeköy/İSTANBUL
0 532 132 67 75
0 530 621 81 22
0 532 573 94 60
teklif@anadolimekanik.com
Copyright (c) 2020